зібрано

127%

мета

216861грн

170500грн

Список пожертвувань

 • Анонімний донат

  100

 • Анонімний донат

  1000

 • Анонімний донат

  500

Дивитися ще 514

Збір завершено. Апарат для виробництва макаронів для мешканців храму в Охтирці

Результат

СуперОнуки, ви неімовірні. Разом з вами нам вдалося зібрати кошти на макаронний апарат, насадки, шафу для сушки та вакуумні пакети для виробів. Тепер жителі храму зайняті новою справою та повні оптимізму, бо поруч стільки добрих та чуйних людей.

Історія
В майже зруйнованій окупантами Охтирці люди живуть в підвалі храму. Магазини в місті не працюють, шляхи постачання обмежені. Настоятель храму отець Георгій Сірий разом з місцевим підприємцем Віталієм Єтєєвим організували прямо в храмі хлібопекарню. Коли борошно, яке було, закінчилося, мешканці самі зробили млин, що меле зерно. «Життєлюб» купив для них велику хлібопекарську шафу, тістоміс та сушку. Тепер вони печуть хліб для свого міста та мешканців селищ поряд.

У отця Георгія та людей, що живуть в храмі, є ідея – вони хочуть виготовляти макарони. Це допоможе мешканцям мати запаси їжі, а ще – відволече тих, хто втратив близьких та житло, кому погано і хто не може думати ні про що інше днями та тижнями.

«Розумієте, люди все втратили. Плачуть цілими днями, треба зайняти їх справою та при цьому зробити запас», – каже отець Георгій.

Щоб втілити в життя цю ідею, потрібний апарат для виробництва макаронів з найпростішої муки. Сам коштує 153 500 грн, також ми замовимо вакуумні пакети та запайщик для фасування. Давайте зберемо ці кошти разом, щоб мешканці Охтирки та Тростянця з Сумської області могли забезпечувати себе їжею, щоб вони були зайняті корисною справою і так наближали перемогу для нас всіх.

Список пожертвувань

 • Анонімний донат

  100

 • Анонімний донат

  1000

 • Анонімний донат

  500

Дивитися ще 514