собрано

127%

цель

216861грн

170500грн

помочь

Список пожертвований

 • Анонимный донат

  100

 • Анонимный донат

  1000

 • Анонимный донат

  500

Смотреть ещё 514

Апарат для виробництва макаронів для мешканців храму в Охтирці

В майже зруйнованій окупантами Охтирці люди живуть в підвалі храму. Магазини в місті не працюють, шляхи постачання обмежені. Настоятель храму отець Георгій Сірий разом з місцевим підприємцем Віталієм Єтєєвим організували прямо в храмі хлібопекарню. Коли борошно, яке було, закінчилося, мешканці самі зробили млин, що меле зерно. «Життєлюб» купив для них велику хлібопекарську шафу, тістоміс та сушку. Тепер вони печуть хліб для свого міста та мешканців селищ поряд.

У отця Георгія та людей, що живуть в храмі, є ідея – вони хочуть виготовляти макарони. Це допоможе мешканцям мати запаси їжі, а ще – відволече тих, хто втратив близьких та житло, кому погано і хто не може думати ні про що інше днями та тижнями.

«Розумієте, люди все втратили. Плачуть цілими днями, треба зайняти їх справою та при цьому зробити запас», – каже отець Георгій.

Щоб втілити в життя цю ідею, потрібний апарат для виробництва макаронів з найпростішої муки. ам коштує 153 500 грн, також ми замовимо вакуумні пакети та запайщик для фасування. Давайте зберемо ці кошти разом, щоб мешканці Охтирки та Тростянця з Сумської області могли забезпечувати себе їжею, щоб вони були зайняті корисною справою і так наближали перемогу для нас всіх.

помочь

Список пожертвований

 • Анонимный донат

  100

 • Анонимный донат

  1000

 • Анонимный донат

  500

Смотреть ещё 514