зібрано

100%

мета

173960грн

173960грн

Список пожертвувань

 • Анонімний донат

  1000

 • Анонімний донат

  500

 • Невмержицька Т.М.

  10

Дивитися ще 38

Збір призупинено. Будинок “Життєлюб”

Результат

Ми всією командою мріяли про Будинок «Життєлюб», де Ба та Ді зможуть отримати професійний догляд, та продолжать насолоджуватись життям.

Але 24 лютого до нашої країни прийшла війна і кардинально змінила наші плани. Зібрані кошти  ми витратили на створення передпроектної та проектної документації «Часткова реконструкція будівлі комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Медвинської сільської ради.»

Ми віримо, що після перемоги ми обов’язково втілимо свою мрію та побудуємо Дім «Життєлюб»

 

Історія
В Україні живуть 9 млн людей пенсійного віку. При цьому в країні є тільки 62 профільних будинки-інтернати, й умови в них далекі від ідеальних. Фонд «Життєлюб» вирішив створити Центр для людей старшого віку, де буде хотітися жити, і куди не соромно і не страшно відвезти своїх родичів.

Яскрава сучасна будівля з доглянутою територією, продуманою інфраструктурою, зручними кімнатами і повним набором можливостей для медичного догляду. Таким після реконструкції старої будівлі лікарні в селі Медвин Київської області стане Центр для людей старшого віку Дім «Життєлюб».

Зараз в цій будівлі знаходиться Центр соціального захисту Медвинської територіальної громади. Або, як кажуть в народі, «будинок престарілих». Фонд «Життєлюб» шукає партнерів, щоб провести в будівлі комплексний ремонт, оснастити необхідним обладнанням, створити інфраструктуру для Ба та Ді, які потребують спеціального догляду, і перетворити цю установу на місце, де людям старшого віку буде комфортно і радісно.

-У Будинку «Життєлюб» буде все для повноцінного, яскравого та комфортного життя людей старшого віку, – каже співзасновниця фонду «Життєлюб» Тіна Михайловська. – Прямо зараз ми створюємо унікальний для України проєкт, який покаже: в поважному віці можна жити в задоволення, а не «доживати».

Кімнати для Ба та Ді в Будинку «Життєлюб» будуть тематичними – наприклад, кімнати подорожей, мистецтв, природи. Раз на рік мешканці Будинку зможуть переїжджати в іншу кімнату – щоб життя було цікавішим та різноманітнішим.

У будівлі буде кафе, де можна зустрітися, випити чаю і поспілкуватися, загальна зона відпочинку з м’якими диванами, настільними іграми та телевізором, творча майстерня. У неї, до речі, зможуть приходити всі охочі. Жителі Медвина різного віку зможуть спілкуватися з Ба та Ді й разом займатися творчістю.

У дворі Будинку «Життєлюб» буде зелена зона для сімейних пікніків, літній кінотеатр, артпарк та фотозони. Трекінгова стежка здоров’я з’єднає будівлю з природними пам’ятками Медвина. Життєлюби та їхні відвідувачі зможуть взяти палиці для скандинавської ходьби та пройтися до гори Тотоха, подивитися на 600-річний дуб, пам’ятник меду і вину й інші артоб’єкти, які створять спеціально для Дому «Життєлюб».

У Центрі для людей старшого віку будуть працювати кваліфіковані співробітники, які пройдуть спеціальне навчання, засноване на останніх дослідженнях в сфері догляду за дорослими людьми.

Будинок «Життєлюб» – некомерційний проєкт, і всі кошти, які будуть акумулюватися завдяки його роботі, підуть на створення патронажної служби для людей старшого віку з Медвинської ОТГ – тих, хто потребує спеціального догляду.

Перший Дім «Життєлюб» в Медвині стане показовим прикладом для інших регіонів. Поступово він буде змінювати ставлення суспільства до установ для людей старшого віку. Замість соромного «здати батьків до будинку престарілих» зазвучить життєстверджуюче: «подарувати батькам яскраве та наповнене подіями життя з турботою фахівців».

Коли перший Дім «Життєлюб» почне працювати і стане успішною моделлю, фонд «Життєлюб» планує створити соціальну франшизу. Тоді будь-яка ОТГ зможе відкрити такий Центр для людей старшого віку і подарувати яскраве життя Ба та Ді в своєму регіоні.

А поки для створення першого Дому «Життєлюб» потрібна допомога! Якщо ви хочете стати партнером проєкту та взяти участь на будь-якому його етапі – реконструкції будівлі, її дизайні, створенні тематичних кімнат, оснащенні Центру і так далі – пишіть на пошту happyoldcomua@gmail.com.

Список пожертвувань

 • Анонімний донат

  1000

 • Анонімний донат

  500

 • Невмержицька Т.М.

  10

Дивитися ще 38