зібрано

87%

мета

42162грн

48000грн

Список пожертвувань

 • Анонімний донат

  1000

 • Анонімний донат

  500

 • Анонімний донат

  200

Дивитися ще 28

Збір завершено. Доставка турботи ДоБаДі

Результат

На жаль, війна змінила наші плани і нам довелося закрити проєкт ДоБаДі до кращих часів.

Всі кошти, зібрані в рамках цього збору, були направлені на доставку гуманітарної допомоги у постраждалі регіони України.

Історія

У 2021 році стартував Національний проєкт доставки продуктових наборів ДоБаДі – спільна ініціатива «Життєлюбу», «Карітас України» та «Нової пошти».

В ДоБаДі ми доставляємо набори піклування самотнім та соціально незахищеним людям поважного віку. До наборів входять продукти, гігієнічні засоби та побутова хімія. Доставка відбувається до маленьких містечок та сел по всій Україні.

Починали ми з трьох міст та 150 наборів, рекорд був у червні – 1400 наборів для Ба та Ді з 28 містечок. Мапа проекту на сьогодні охоплює 28 містечок та сіл по всій Україні (14 областей).

6650 Ба та Ді отримали допомогу протяго 10 місяців проєкту. Для людей поважного віку — це більше, ніж просто набір продуктів та речей першої необхідності. Це надзвичайна турбота та увага від СуперОнуків, для яких Чужих Ба та Ді не буває.

Основні партнери ДоБаДі – представники бізнесу. Кожна компанія може взяти під опіку щонайменше одне місто та оплачувати 50 наборів (16 000 грн) щомісяця та забезпечувати його наборами на термін від трьох місяців.

Але ми бажаємо допомогти ще більшій кількості Ба та Ді, тому відкриваємо цей збір, аби кожен міг допомогти. Коли ми зберемо необхідну суму (48 000 грн), ми приєднаємо ще один населений пункт до мапи проєкту і 50 Ба та Ді зможуть отримувати набори протягом 3 місяців.

Така турбота особливо важлива та актуальна саме зараз, коли старші люди майже не виходять з дому через пандемію.
Приєднуйтесь та розповідайте друзям про нашу чудову ініціативу.

Список пожертвувань

 • Анонімний донат

  1000

 • Анонімний донат

  500

 • Анонімний донат

  200

Дивитися ще 28