зібрано

20%

мета

123561.86грн

600000грн

допомогти

Список пожертвувань

 • Анонімний донат

  200

 • Анонімний донат

  500

 • Анонімний донат

  11.86

Дивитися ще 92

На нове життя для родин ВПО у проєкті «Хата поруч»

«Життєлюб» запустив новий проєкт «Хата поруч». У ньому родини ВПО отримають житло, роботу та розпочнуть нове життя в громадах у Київській області.

 «Хата поруч» об’єднує людей, яким потрібна допомога, та громади в Київській області, яким потрібні спеціалісти та працівники – вчителі, лікарі, бухгалтери, завгоспи тощо. 

Суть проєкту: «Життєлюб» досліджує потреби громад у фахівцях та шукає серед родин ВПО тих, хто може закрити конкретні вакансії. Далі йде пошук ресурсів для купівлі будинку в селі, заселення родини та процес її інтеграції в життя громади. 

Що потрібно: допомога представників бізнесу та меценатів, які хочуть стати хрещеними батьками родин ВПО та подарувати їм квиток у нове життя. 

Один будинок у селі разом зі створенням у ньому базових умов для комфортного життя коштує близько 600 тисяч гривень.

Ви можете допомогти купити будинок або оплатити проведення у ньому робіт, придбати необхідну побутову техніку чи меблі – варіантів співпраці багато, і у кожному випадку ми оберемо комфортний для всіх сторін. 

Надсилайте донати на цей збір або пишіть на пошту  khataporuch.project@gmail.сom – і ми разом придумаємо, як зробити внесок у майбутнє людей, що постраждали від війни, та посилити громади фахівцями.

допомогти

Список пожертвувань

 • Анонімний донат

  200

 • Анонімний донат

  500

 • Анонімний донат

  11.86

Дивитися ще 92