зібрано

5%

мета

25748грн

510000грн

допомогти

Список пожертвувань

 • Анонімний донат

  500

 • Анонімний донат

  100

 • Коломійцева Ніна Олегівна

  20000

Дивитися ще 16

На продуктові та гігієнічні набори для людей з прифронтових територій

З початку повномасштабного вторгнення фонд «Життєлюб» здійснює гуманітарні поїздки у прифронтові та деокуповані регіони. Одними з перших ми допомагали мешканцям звільненої Київщини, Харківщини та Херсонщини. Останнім часом возили допомогу у Донецьку, Херсонську, Запорізьку, Дніпропетровську, Миколаївську та Харківську області.

Ми допомагаємо людям у маленьких містечках на територіях, що постійно обстрілюються. У місцевих мешканців часто немає найнеобхіднішого: засобів гігієни, продуктів, води, побутової хімії, інструментів, щоб полагодити свій будинок або місцеву інфраструктуру після обстрілів. Перед кожною поїздкою ми дізнаємося потреби громади та привозимо саме те, що їм потрібна. У середньому ми допомагаємо понад 1000 людей на прифронтових територіях на місяць.

Щоб продовжувати поїздки, нам потрібна ваша допомога. Ми збираємо кошти для збору 600 продуктових та 600 гігієнічних наборів.

Ви можете оплатити продуктовий набір для однієї людини – він коштує 500 грн, і в нього входять рис, гречка, локшина, тушкованка, сардини, м’ясний паштет, соняшникова олія, томатна паста, чай, печиво та цукор.

Або можете задонатити на гігієнічний набір – він коштує 350 грн, до нього входять господарське та туалетне мило, гель для душу, пральний порошок, шампунь, зубна паста та щітка. Або надіслати на підтримку людей на прифронтових територіях будь-яку комфортну для вас суму, і вона стане частиною великої допомоги.

Звіти про гуманітарні поїздки ви можете побачити в соцмережах та на сайті фонду «Життєлюб». Дякуємо, що разом з нами підтримуєте людей з прифронтових територій, бо саме так вони розуміють: про них пам’ятають, і вони важливі.

допомогти

Список пожертвувань

 • Анонімний донат

  500

 • Анонімний донат

  100

 • Коломійцева Ніна Олегівна

  20000

Дивитися ще 16