зібрано

100%

мета

300000грн

300000грн

Список пожертвувань

 • Анонімний донат

  48923

 • Фотодні Кловського саду

  50000

 • Монобанка збору

  95901

Дивитися ще 59

Збір завершено. На Різдвяні набори для Ба та Ді з Херсонщини

525 продуктових наборів ми відправили у Білозерську громаду на Херсонщині.

Більшість населених пунктів громади знаходяться в зоні активних бойових дій. Деякі з сіл зовсім без газу води та світла. А люди не можуть вільно пересуватися через артилерійські обстріли.

Вʼячеславу Юрійовичу 65 років. Він жив у Херсоні, та під час обстрілів у нього загинула невістка. Син став до лав збройних сил, та згодом потрапив у полон. Рятуючи двох онуків, чоловік переїхав у Булозерську громаду.

«Нас взяли до себе жити чужі люди. Але зараз вони стали дуже близькими та рідними», — каже чоловік.

Пан Олег теж отримав продуктовий набір від «Життєлюба». Він розповідає, що під час одного з обстрілів його будинок знищили, чоловік був змушений переїхати до друзів у більш безпечне місце.

«В одному будинку живемо удевʼятьох — усі одне одному допомагаємо. Дякуємо фонду за продуктовий набір для людей старшого віку. Нам він дуже потрібен», — говорить чоловік.

Чуючи ці й багато інших історії, ми упевнюємось у тому, що наша допомога людям старшого віку потрібна. Дякуємо кожному, хто долучився до збору на продуктові набори, який ми проводили до Різдва. Ваша підтримка у тих, хто її потребує.

 

Різдво — це свято, на яке завжди збираються разом українські родини. Діти та онуки приходять до своїх Ба та Ді, щоб зʼїсти 12 страв, підкинути ложку куті до стелі й занести до хати святковий сніп — Дідуха.

У гуманітарних поїздках на прифронтові території ми часто зустрічаємо Ба та Ді, які сумують за своїми близькими. Хтось з них не бачив рідних з початку вторгнення, хтось через війну втратив близьких, а у когось їх ніколи не було.

Родиною для цих самотніх Ба та Ді стали ми всі. І разом з вами ми хочемо зробити для них маленьке різдвяне диво — зібрати святкові набори та подарувати разом з обіймами та побажаннями.

Для цього ми відкриваємо збір на різдвяні набори для Ба та Ді з прифронтових територій. Вартість одного святкового продуктового набору 600 грн. Наша мета — зібрати 300 000 грн, щоб зробити щасливими 500 Ба та Ді з Херсонщини. До кожного набору ми покладемо кутю, ковбасу, сир, горошок, кукурудзу, згущене молоко, чай, шпроти й тушонку.

А ще свої любов, турботу й обіцянку, що попри біди та незгоди — усе точно буде добре!

Щоб подарувати Ба та Ді з прифронтових територій радість потрібно зовсім мало:

1. Зробіть внесок на будь-яку комфортну для вас суму. Різдвяний набір коштує 600 грн, але будь-який донат наблизить нас до мети та подарує свято Ба та Ді.

2.  Розкажіть про наш збір для Ба та Ді у своїх соціальних мережах або особисто друзям і колегам. А ми станемо Миколаєм для Ба та Ді і здійснимо Різдвяне диво.

3.  Пам’ятайте, що чужих Ба та Ді не буває. До будь-якого внеску та посту або сторіз додайте частинку своєї любові – і її в Україні стане ще більше.

Список пожертвувань

 • Анонімний донат

  48923

 • Фотодні Кловського саду

  50000

 • Монобанка збору

  95901

Дивитися ще 59