зібрано

9%

мета

13461грн

140000грн

допомогти

Список пожертвувань

 • Анонімний донат

  200

 • Анонімний донат

  100

 • Анонімний донат

  200

Дивитися ще 64

На свердловину для родини Вадима

До 2022 року Вадим із дружиною, двома дітьми і мамою жив у місті Лисичанськ, що на Луганщині. І хоч виїжджати з рідної домівки не хотілося, війна не залишила вибору. Розуміння небезпеки для життя стало дуже чітким, і родина евакуювалась до Дніпра.

Вадим влаштувався працювати в енергетичну компанію, дружина перебувала у дикретній відпустці, старша донька вступила до ВНЗ. Попри обстріли і пошуки орендованого житла здавалось, що життя налагоджується.

Та серпень минулого року змінив усе. Дружина Вадима трагічно загинула. Йому довелося не зважати на свій стан і почуття й бути опорою для дітей.

Коли Вадим побачив конкурс у проєкті «Хата Поруч», то зрозумів, що це шанс. Шанс почати нове життя. Під час комісії він познайомився із представниками фонду і громади. Без вагань приїхав подивитися на будинок і пройшов співбесіду. Й ухвалив непросте рішення. Рішення про переїзд.

День заселення у новий будинок точно стане незабутньою подією у житті Вадима, його дочок Таїсії і Мілани та бабусі Лариси.

«Життєлюб» не тільки підтримує родину, залучає психологів і півпрацює над працевлаштуванням й інтеграцією родини у громаді. Ми робимо життя родини на новому місці комфортним — облаштовуємо санвузол, надаємо необхідну побутову техніку та меблі. Та дещо, все ж, не в наших силах.

Із криниці, що стоїть біля будинку Вадима, пішла вода. Єдиний вихід забезпечити нею сімʼю — буріння свердловини. Це коштує 140 000 грн.

Вода потрібна усім і всюди. Без неї неможливе нормальне життя. Тому ми оголошуємо збір, який ви можете підтримати.

Будь-який донат чи репост допоможе забезпечити родину Вадима водою. Доєднуйтесь!

допомогти

Список пожертвувань

 • Анонімний донат

  200

 • Анонімний донат

  100

 • Анонімний донат

  200

Дивитися ще 64