зібрано

121%

мета

726700.77грн

600000грн

Список пожертвувань

 • Монобанка збору на Великдень

  317833

 • Uklon

  56000

 • Кащєєва Ганна

  200

Дивитися ще 829

Збір закрито. На Великодні набори для Ба та Ді

Завдяки вам ми змогли подарувати передсвятковий настрій нашим Ба та Ді!

Сьогодні відбулася святкова роздача Великодніх наборів нашим підопічним з проєкту «Обід без бід». Завдяки усім, хто донатив, поширював і підтримував збір, ми зібрали 726 700 гривень і роздали набори ще й Ба та Ді, які минулоріч вимушено покинули свої домівки, у нашому Центрі підтримки ВПО «Життєлюб піклується».

Нам дуже допомогли наші партнери: ТОВ «ІНТЕРНЕТ-РЕКЛАМА РІА» (50 000 грн), ТОВ «Баядера Логістик» (2000 грн), Uklon (56 00 грн), method.clinic (35 215 грн), — завдяки їхнім донатам ми змогли закрити збір дуже швидко. Dress of Course влаштували благодійну лотерею для нашого збору.

Ми дякуємо волонтерам, які збирали набори і роздавали їх. Дякуємо блогерам, які поширювали збір. І дуже дякуємо людям, які підтримували його.

Памʼятайте, ми зібрали ці Великодні набори завдяки вам. Не буває маленьких чи великих донатів. Не важливо, це 56 000 від бізнесу чи 10 гривень від тих, кого розчулила історія самотніх Ба та Ді. Кожен донат важливий. Дякуємо, обіймаємо і цьомкаємо кожного, хто долучився до збору.

P.S. На залишок суми ми придбали продуктові SOS-набори для будиночків проєкту«Обід без бід» — локшину та супи швидкого приготування.

Щороку на Великдень українські родини збирають

ся разом. Діти та онуки йдуть до своїх Ба та Ді, щоб сісти за один стіл та скуштувати  паску, приготовану за особливим родинним рецептом.

Минулого року росія відібрала у багатьох родин можливість бути разом. Це стосується і наших Ба та Ді, які щодня приходять за гарячою їжею в будиночки “Обіду без бід”. Багато хто з них з різних причин залишився на самоті: у когось діти виїхали за кордон, у когось служать в ЗСУ. Хтось вимушено переїхав в Київ після втрати будинку та близьких, а у когось і до війни не було рідних. 

Родиною для всіх цих самотніх Ба та Ді стали ми. І напередодні свята ми разом можемо подарувати їм своє тепло – зібрати для них великодні кошики та показати: вони не самотні, про них дбають. 

Для цього ми відкриваємо збір на великодні набори для Ба та Ді. Наша мета – 600 000 грн, щоб зробити щасливими 1500 бабусь та дідусів. Ми покладемо до кожного набору паску, яйця, ковбасу та сир, а ще – свої любов та турботу, обіцянку, що попри всі негаразди та біди, зовсім скоро все буде добре.  

Щоб подарувати радість Ба та Ді, потрібно небагато: 

1.  Зробіть внесок на будь-яку комфортну для вас суму. Великодній набір коштує 400 грн, але будь-який донейт наблизить нас до мети та подарує свято Ба та Ді. 

2.  Розкажіть про наш збір для Ба та Ді у своїх соціальних мережах або особисто друзям і колегам. І ми впевнені, що великоднє диво здійсниться!

3.  Пам’ятайте, що чужих Ба та Ді не буває. До будь-якого внеску та посту або сторіз додайте частинку своєї любові – і її в Україні стане ще більше.

P.S. Сума зібраних коштів вказана з урахуванням Монобанки збору.

Список пожертвувань

 • Монобанка збору на Великдень

  317833

 • Uklon

  56000

 • Кащєєва Ганна

  200

Дивитися ще 829