зібрано

20%

мета

125960.77грн

600000грн

допомогти

Список пожертвувань

 • Анонімний донат

  200

 • Анонімний донат

  50

 • Леся

  100

Дивитися ще 366

На Великодні набори для Ба та Ді

Щороку на Великдень українські родини збираються разом. Діти та онуки йдуть до своїх Ба та Ді, щоб сісти за один стіл та скуштувати  паску, приготовану за особливим родинним рецептом.

Минулого року росія відібрала у багатьох родин можливість бути разом. Це стосується і наших Ба та Ді, які щодня приходять за гарячою їжею в будиночки “Обіду без бід”. Багато хто з них з різних причин залишився на самоті: у когось діти виїхали за кордон, у когось служать в ЗСУ. Хтось вимушено переїхав в Київ після втрати будинку та близьких, а у когось і до війни не було рідних. 

Родиною для всіх цих самотніх Ба та Ді стали ми. І напередодні свята ми разом можемо подарувати їм своє тепло – зібрати для них великодні кошики та показати: вони не самотні, про них дбають. 

Для цього ми відкриваємо збір на великодні набори для Ба та Ді. Наша мета – 600 000 грн, щоб зробити щасливими 1500 бабусь та дідусів. Ми покладемо до кожного набору паску, яйця, ковбасу та сир, а ще – свої любов та турботу, обіцянку, що попри всі негаразди та біди, зовсім скоро все буде добре.  

Щоб подарувати радість Ба та Ді, потрібно небагато: 

1.  Зробіть внесок на будь-яку комфортну для вас суму. Великодній набір коштує 400 грн, але будь-який донейт наблизить нас до мети та подарує свято Ба та Ді. 

2.  Розкажіть про наш збір для Ба та Ді у своїх соціальних мережах або особисто друзям і колегам. І ми впевнені, що великоднє диво здійсниться!

3.  Пам’ятайте, що чужих Ба та Ді не буває. До будь-якого внеску та посту або сторіз додайте частинку своєї любові – і її в Україні стане ще більше.

допомогти

Список пожертвувань

 • Анонімний донат

  200

 • Анонімний донат

  50

 • Леся

  100

Дивитися ще 366