зібрано

103%

мета

362527грн

350000грн

Список пожертвувань

 • Анонімний донат

  500

 • Анонімний донат

  100

 • Янковська Ганна Василівна

  1000

Дивитися ще 275

Збір завершено. Набори піклування до Дня Незалежності

Олені Олександрівні 96 років. Вона має абонемент у бібліотеку та знімається у відео для Tik-Tok. Рік тому в перший раз побачила море. Незалежність для неї – коли немає Голодомору та німецької окупації, коли не треба працювати на гранітному кар’єрі, щоб вижити, та боятися, що чоловіка розстріляють. Незалежність, каже Олена Олександрівна, – це взагалі не боятися. 

***

Олі 30 років. З 2014 вона проводить майже половину часу на війні – працює журналісткою та висвітлює події на Донбасі. Незалежність для Олі – вільно обирати роботу без стереотипів про «нежіночу справу», подорожувати та мати змогу допомагати батькам. 

***

Владу 3 роки. Він любить машинки, морозиво та пекти піцу з бабусею. Незалежність для нього – самому нажимати на кнопки в ліфті та вибирати одяг у дитячий садок. Одного разу він пішов у піжамі. 

***

Незалежність для країни – коли цим трьом та мільйонам інших українців безпечно та вільно. Інколи незалежність починається з дуже простих речей. Наприклад, з того, чи може людина заплатити за свої продукти у супермаркеті. Нажаль, для багатьох Ба та Ді відповідь на це запитання – «ні». 

Саме для того, щоб вони почувалися незалежними, скоро наші СуперОнуки черговий раз сядуть у свої автівки та поїдуть розвозити Ба та Ді продуктові набори. Щоб це відбулося, нам дуже потрібна ваша допомога:

1. Зробіть внесок на будь-яку суму. Один повний продуктовий набір коштує 250 грн, але ви можете оплатити його частину – наприклад, 50 грн. Забезпечити життєлюбів продуктами за одним маршрутом коштує 6000 грн. Будь-який внесок буде корисним, і Ба та Ді будуть вам вдячні.

2. Розкажіть про наш збір для Ба та Ді в своїх соціальних мережах або особисто друзям і колегам. Можливо, хтось з них хоче допомогти, але не знає, як це зробити. 

3. Заповнюйте анкету та ставайте АвтоОнуками! Для цього потрібно мати машину та бажання присвятити кілька часів тому, щоб розвозити продукти Ба та Ді. 

Давайте разом бути дорослими та незалежними!

Список пожертвувань

 • Анонімний донат

  500

 • Анонімний донат

  100

 • Янковська Ганна Василівна

  1000

Дивитися ще 275