зібрано

91%

мета

321711грн

350000грн

Список пожертвувань

 • Анонімний донат

  100

 • Анонімний донат

  1000

 • Анонімний донат

  500

Дивитися ще 306

Збір завершено.Набори піклування до Міжнародного Дня людей поважного віку

1 жовтня – День людини старшого віку!

Скільки б кожному з нас не було – 20, 30, 40 і так далі років – це наш день. Адже всі ми – майбутні Ба та Ді, і тільки від нас залежить, яким буде наше життя в старості.

Ми в «Життєлюбі» часто уявляємо, які Ба та Ді з нас вийдуть. Поки експериментуємо із зовнішністю (результати експериментів – на фото). Про те, чим будемо займатися, ще думаємо.

Хтось мріє в 70 сидіти в кріслі на дачі, зривати черешню з гілки і писати книгу. Хтось – займатися спортом і перемагати в змаганнях. А хтось хоче відкрити маленьку кав’ярню і базікати з постійними відвідувачами під ненав’язливу французьку музику. Про те, щоб їздити на тролейбусі за гречкою по знижці і просити перехожих біля аптеки купити дорогі ліки, точно не мріє ніхто.

Подбати про знайомих і не дуже Ба та Ді – значить, подбати про себе в майбутньому. Зробити їхнє життя достойним зараз дорівнює проінвестувати в своє.

9 жовтня наші СуперОнуки сядуть в машини та поїдуть розвозити продуктові набори бабусям і дідусям. Для цього нам дуже потрібна ваша допомога:

 1. Зробіть внесок на будь-яку суму. Один продуктовий набір коштує 250 грн, але ви можете оплатити його частину – наприклад, 50 грн. Забезпечити життєлюбів продуктами за одним маршрутом коштує 6000 грн. Будь-який внесок стане корисним та потрібним.
 2. Розкажіть про наш збір для Ба та Ді в своїх соціальних мережах або особисто друзям і колегам. А ще краще – уявіть, якими ви хочете стати у свої 70+ років, і викладайте фото разом з постом.
 3. Заповнюйте анкету та ставайте АвтоОнуками! Для цього потрібна машина і кілька годин вільного часу. http://surl.li/agubc

Чужих Ба та Ді не буває ❤️

Список пожертвувань

 • Анонімний донат

  100

 • Анонімний донат

  1000

 • Анонімний донат

  500

Дивитися ще 306