зібрано

101%

мета

10110грн

10000грн

Список пожертвувань

 • Анонімний донат

  10

 • Краснюк Наталія Миколаївна

  100

 • Ділися усмішкою з Lay's

  10000

Мрію здійснено. Навчитися гончарній майстерності

Людмила Андреева, 65 лет

В молодості Людмила Миколаївна працювала фельдшером, але для душі займалася печворком – шиттям речей з клаптиків тканини. Шила ковдри і покривала для себе та друзів, потім почала продавати їх на Андріївському узвозі в Києві. Згодом Людмила Миколаївна вирішила зробити шиття своєю основною роботою і організувала перші в Києві курси печворку.

У 2013 році Людмила була на відпочинку і побувала на майстер-класі з гончарства. Її зачарувало, як з безформної глини з’являється елегантний глечик. Вона загорілася ідеєю спробувати себе у гончарстві, але в насиченому графіку все не знаходилося часу для цього. Людмила хоче зробити глечик, розписати його і використовувати як вазу для сезонних квітів. Їх ця чарівна Ба з величезним зарядом енергії теж любить.

Результат

Зараз Людмила проходить курси з гончарства.
Вона вже побувала на першому занятті, а всього їх буде десять. На уроці Людмила сіла за гончарний круг (тренер лагідно називає його коник-горбоконик) та зробила маленький горщик. За десять занять Ба планує створити великий глечик та розписати його трипільськими візерунками – там буде море, дерева та маленька хатинка. 👍
Людмила не перестає мріяти, і зараз її бажання – жити у будиночку на березі Середземного моря. Ба вже все придумала: вона намалює море на глечику, а в ньому поселиться Джин, який виконає це бажання!
💛 За можливість зробити домівку для Джина та здійснити мрію Людмили Миколаївни дяка Art-studio “Творча Кухня”, за організацію – наших суперонуків з Lodka Group, за фото – Татьяна Чарей

Список пожертвувань

 • Анонімний донат

  10

 • Краснюк Наталія Миколаївна

  100

 • Ділися усмішкою з Lay's

  10000