собрано

99%

цель

448044грн

450000грн

Список пожертвований

 • Анонимный донат

  2800

 • Анонимный донат

  1000

 • Коломієць Георгій Андрійович

  100

Смотреть ещё 218

Сбор закрыт. Новогодняя доставка заботы Ба и Де

Результат

💛 Майже два роки ми кожного місяця робили розвозки продуктових наборів Ба та Ді з Києва. 👵🏻👴🏼

Цей проєкт народився, коли у 2020 році почалася пандемія коронавірусу, й нам довелося закрити будиночки «Обіду без бід». 🙁

Тоді, у березні 2020-го, не було вакцин та навіть прогнозів, коли вони з’являться. 🧐Ніхто не розумів, що відбувається, та як довго це буде тривати. Ми розуміли лише, що Ба та Ді, які приходили отримати гарячі обіди, як і раніше, потребують нашої турботи. Але для цієї турботи був потрібний новий формат. Так з’явилася адресна доставка продуктових наборів – щоб Ба та Ді рідше виходили з дому та були у безпеці. 🤲🏻🏡

За ці два роки ми доставили 32 176 продуктових наборів, кожного місяця їх отримували близько 1500 Ба та Ді. Приблизно 1600 СуперОнуків встигли взяти участь у розвозці за весь час. 😊💛

Зараз, наприкінці 2021 року, ситуація змінилася. Вже є доступні вакцини, а разом з ними – у кожного є можливість зробити своє життя та виходи з дому безпечними. 👴🏼👵🏻

Тому 18 грудня ми зробили останню регулярну розвозку продуктових наборів. Далі призупиняємо цей проєкт та беремо паузу на переосмислення та пошук нових форм взаємодії.

📆 В 2022 році ми зробимо три розвозки – навесні, до Дня народження «Життєлюбу», у жовтні, до Дня людини старшого віку, та новорічну.

Обіймаємо, дякуємо усім СуперОнукам, що були з нрами ці два роки, та чекаємо нових зустрічей з Ба та Ді!

🎅🏻 Дякуємо безмежно всім, хто зробив можливою нашу новорічну доставку:

💛 MacPaw за багаторічну підтримку та оплату 500 наборів
💛 Ашан за допомогу у фасуванні та зборі наборів
💛 La Famiglia за 30 продуктових наборів
💛 Zoolatech за участь у розвозці та оплату 85 наборів
💛 ВБЕТ Україна за оплату 15 наборів
💛 Специалістів проєкту Enterprise Applications Infopulse Ukraine за оплату 10 наборів
💛 Міжнародна Фундація виборчих сістем IFES за оплату 25 наборов
💛 Otp Leasing за 60 наборів
💛 MOZGI Entertainment за 60 для ба та ді
💛 Infopulse Ukraine за участь у розвозці, допомогу з машинами та закупку наборів
💛 Евразия — японська та європейська кухня за оплату 35 наборів
💛 Binotel за дзвонки нашим Ба та Ді напередодні розвозки
💛 Nestle Україна за смачні цукерки
💛 Unilever Ukraine за корисні соки
💛 BeeThe за найкращий мед
💛 ТРЦ DREAM за сертифікати для наших СуперОнуків на найвеселіші розваги
💛 Bolt за промокоди для штурманів
💛 Nivea за турботу про красу наших СуперОнуків
💛 Во Хліб за смачний сюрприз для волонтерів
💛 Ресторан «Тарелка 22» за зігріваючи глінтвейн та нарний настрій
💛 Татьяна Чарей за неімовірні фото
💛 всім Авто та СуперОнукам які подарували святковий настрій та доставили турботу нашим ба та ді

История 
Раз в месяц 130 автонуков садятся в машины и мчат на левый берег Киева. Там смеются, фотографируются, загружают свои багажники и салоны продуктовыми наборами и едут на встречу с Ба и Де. Дарить заботу и получать взамен улыбки, благодарность, тепло, а иногда – еще и вязаные носки или яблоки с дачи.

Это традиция, которая продолжается с марта 2020 года – когда началась пандемия, мы вынуждены были закрыть «Обед без бед» и искать новый формат помощи. Развозки продуктовых наборов длятся уже 21 месяц. Это 21 месяц улыбок сквозь защитные маски, приветствий рукой в ​​резиновой перчатке и просто человечности и тепла.

Но пришло время прощаться. Новогодняя развозка продуктовых наборов в декабре станет последней. Потом проект закроется, но Ба и Де не останутся без заботы. В каком формате она будет дальше – сообщим чуть позже.

Пока план на декабрь такой: сделать последнюю развозку настоящим праздником для Ба и Де – запасти их продуктами для новогоднего стола и долгой холодной зимы. Чтобы никто не чувствовал себя забытым и одиноким, чтобы у всех был традиционный «Оливье», вкусные праздничные бутерброды, что-то сладкое, фрукты и маленькие подарочки. Ведь Новый год – это праздник, накануне которого каждому нужно хоть на минутку почувствовать себя счастливым и защищенным. Будто закутанным в большой теплый плед, спрятанным от забот и печалей.

Давайте вместе станем таким пледом для Ба и Де и подарим им настоящий праздник. Для этого нужно совсем немного:

1. Сделайте взнос на любую сумму. Новогодний продуктовый набор стоит 350 грн. Обеспечить жизнелюбов продуктами по одному маршруту – 8000 грн. Любой вклад станет полезным и нужным.

2. Расскажите о нашем праздничном сборе для Ба и Де в своих социальных сетях или лично друзьям и коллегам. В канун Нового года важно почувствовать себя немного волшебником, который дарит кому-то маленькое чудо.

3. Заполняйте анкету и становитесь новогодними АвтоВнуками! Для этого нужна машина, праздничное настроение и несколько часов свободного времени. http://surl.li/agubc

Список пожертвований

 • Анонимный донат

  2800

 • Анонимный донат

  1000

 • Коломієць Георгій Андрійович

  100

Смотреть ещё 218