зібрано

30%

мета

92000грн

300000грн

допомогти

Список пожертвувань

 • Анонімний донат

  100

 • Анонімний донат

  200

 • Єрмошкіна Яна

  500

Дивитися ще 122

Підтримка центру для вимушених переселенців «Життєлюб піклується»

Постільна білизна та посуд для центру підтримки вимушених переселенців «Життєлюб піклується»

З травня 2022 року в Києві працює наш центр підтримки внутрішніх переселенців «Життєлюб піклується». Заявки на отримання допомоги в ньому подали вже більше 13 000 родин. Це переселенці з Маріуполя, Херсона, Мелітополя, Бердянська, Краматорська, Лисичанська та багатьох інших міст та селищ в Україні.

Ці люди виїздили з рідних будинків майже без нічого. В кращому випадку, брали з собою сезонний одяг та улюблену іграшку дитини. Про речі, які щодня потрібні в побуті, мова не йшла.

Тепер, на новому місці, їм не вистачає того, чим всі ми користуємось щодня та чого навіть не помічаємо – постільної білизни, чашок, виделок, каструль та сковорідок. Ці звичайні побутові речі є в будь-якій обжитій квартирі, але їх немає у більшості переселенців. І багато хто з ВПО не може дозволити собі одразу купити все необхідне. Не може лягти спати на чисте простирадло або приготувати дитині млинці, яких вона не їла з лютого – бо немає ані постільної білизни, ані кухонного приладдя.

Саме тому ми відкриваємо збір коштів на постільну білизну та посуд дл переселенців. Ваш донат, навіть невеличкий, – це крок до того, щоб подарувати стомленим людям спокійний сон, родинні сніданки, відчуття затишку, чистоти та хоча б якоїсь стабільності.

Дякуємо! Завдяки вашим донатам ми можемо поповнювати пропозицію допомоги у Центрі підтримки ВПО «Життєлюб піклується»! Ми продовжуємо і впевнені, що зможемо зібрати необхідні кошти для допомоги!

допомогти

Список пожертвувань

 • Анонімний донат

  100

 • Анонімний донат

  200

 • Єрмошкіна Яна

  500

Дивитися ще 122