зібрано

35%

мета

107800грн

300000грн

Список пожертвувань

 • Анонімний донат

  500

 • Анонімний донат

  1000

 • Анонімний донат

  200

Дивитися ще 132

Збір завершено. Підтримка центру для вимушених переселенців «Життєлюб піклується»

Наприкінці серпня фонд «Життєлюб» закриває проєкт Центр підтримки людей зі статусом ВПО «Життєлюб піклується». Ми відкрили Центр у травні 2022 року, коли до Києва приїздили сотні тисяч розгублених людей. Хтось встиг взяти з собою лише змінний одяг та сімейні фотографії, а хтось – ледь вивіз дітей з гарячої точки й опинився без нічого у великому незнайомому місті.

Понад рік «Життєлюб піклується» допомагав новеньким киянам речами першої потреби – одягом, посудом, домашнім текстилем, іграшками для дітей, засобами гігієни, побутовою хімією, кормом для тварин. За весь час існування Центру допомогу у ньому отримали 22 524 людини.

Дякуємо вам, що допомогли нам підтримувати та піклуватися про новеньких киян.

 

Постільна білизна та посуд для центру підтримки вимушених переселенців «Життєлюб піклується»

З травня 2022 року в Києві працює наш центр підтримки вн

утрішніх переселенців «Життєлюб піклується». Заявки на отримання допомоги в ньому подали вже більше 13 000 родин. Це переселенці з Маріуполя, Херсона, Мелітополя, Бердянська, Краматорська, Лисичанська та багатьох інших міст та селищ в Україні.

Ці люди виїздили з рідних будинків майже без нічого. В кращому випадку, брали з собою сезонний одяг та улюблену іграшку дитини. Про речі, які щодня потрібні в побуті, мова не йшла.

Тепер, на новому місці, їм не вистачає того, чим всі ми користуємось щодня та чого навіть не помічаємо – постільної білизни, чашок, виделок, каструль та сковорідок. Ці звичайні побутові речі є в будь-якій обжитій квартирі, але їх немає у більшості переселенців. І багато хто з ВПО не може дозволити собі одразу купити все необхідне. Не може лягти спати на чисте простирадло або приготувати дитині млинці, яких вона не їла з лютого – бо немає ані постільної білизни, ані кухонного приладдя.

Саме тому ми відкриваємо збір коштів на постільну білизну та посуд дл переселенців. Ваш донат, навіть невеличкий, – це крок до того, щоб подарувати стомленим людям спокійний сон, родинні сніданки, відчуття затишку, чистоти та хоча б якоїсь стабільності.

Дякуємо! Завдяки вашим донатам ми можемо поповнювати пропозицію допомоги у Центрі підтримки ВПО «Життєлюб піклується»! Ми продовжуємо і впевнені, що зможемо зібрати необхідні кошти для допомоги!

Список пожертвувань

 • Анонімний донат

  500

 • Анонімний донат

  1000

 • Анонімний донат

  200

Дивитися ще 132