собрано

101%

цель

11210грн

11000грн

Список пожертвований

 • Невмержицька Т.М.

  10

 • Анонимный донат

  200

 • Беркман Саша

  1700

Смотреть ещё 4

Сбор закрыт. Помощь Жизнелюбам из г. Тетиев

Результат

СуперОнуки, завдяки вам нещодавно ми вперше допомогли не одній людині, а відразу двадцятьом, що проживають у Відділенні стаціонарного догляду у м.Тетіїв.

Значною мірою це стало можливим завдяки внеску наших СуперОнуків — Юлі та Дениса Тарасових. На своєму весіллі вони попросили гостей не дарувати квіти, а робити пожертву на допомогу життєлюбам з Тетієва і разом вони зібрали 8 000 грн.
І от, наприкінці липня ми разом з ними відвідали Ба, і Дє в Тетієві, і відвезли необхідні речі для догляду та одяг. Керівниця відділення та його жителі люб’язно провели нам екскурсію закладом, розповіли про себе та місто, в якому проживають.
Це була насичена емоціями поїздка, повна щирості підопічних та чуйності Дениса і Юлі. Один дідусь для спільного фото спеціально одягнув краватку бо для нього це був святковий момент, а інша підопічна з величезним задоволенням відразу ж приміряла отриманий одяг.
Тож, якщо ви хочете зробити макисмально незабутнім власне весілля, то приклад ініціативи Юлі та Дениса — чудовий для цього спосіб.
Навряд гості запам’ятають які дарували квіти, а участь в добрій справі назавжди залишить слід в спогадах.

История

В м. Тетієві Київської області з 2000 року створено відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання одиноких пенсіонерів та осіб з обмеженими можливостями. У відділенні створені всі умови для проживання літніх людей.

На сьогоднішній день тут проживає 21 підопічний. Всі вони дуже різні, з різними характерами, долями, життєвими обставинами, які їх сюди привели. Але об’єднує їх одна обставина – всі вони знаходяться під опікою, оточені душевним теплом та турботою персоналу відділення.

На сьогодні відділення стаціонарного догляду – велика сім’я, в якій є і радості та печалі, в якій люблять, переживають, дружать і часом сперечаються, а потім із задоволенням миряться, як і в кожній нормальній сім’ї. І це чудово, це є справжнє життя, створене завдяки персоналу та завідуючій відділенням з їх щирими душами, в яких є місце для людей похилого віку.

На жаль, тільки турботи та чуйного ставлення не достатньо, є ще й щоденні матеріальні потреби, на які державного фінансування не вистачає. Майже половина підопічних центру прикуті до ліжка та потребують спеціальних засобів для догляду – гігієнічних підгузків та пелюшок.

Соціальний центр звертається до всіх небайдужих з проханням про допомогу у зборі коштів на засоби для догляду за підопічними, які прикуті до ліжка.

Список пожертвований

 • Невмержицька Т.М.

  10

 • Анонимный донат

  200

 • Беркман Саша

  1700

Смотреть ещё 4