собрано

101%

цель

11200грн

11000грн

помочь

Список пожертвований

 • Анонимный донат

  200

 • Беркман Саша

  1700

 • Тарасова Юлия

  8000

Смотреть ещё 3

Помощь Жизнелюбам из г. Тетиев

В м. Тетієві Київської області з 2000 року створено відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання одиноких пенсіонерів та осіб з обмеженими можливостями. У відділенні створені всі умови для проживання літніх людей.

На сьогоднішній день тут проживає 21 підопічний. Всі вони дуже різні, з різними характерами, долями, життєвими обставинами, які їх сюди привели. Але об’єднує їх одна обставина – всі вони знаходяться під опікою, оточені душевним теплом та турботою персоналу відділення.

На сьогодні відділення стаціонарного догляду – велика сім’я, в якій є і радості та печалі, в якій люблять, переживають, дружать і часом сперечаються, а потім із задоволенням миряться, як і в кожній нормальній сім’ї. І це чудово, це є справжнє життя, створене завдяки персоналу та завідуючій відділенням з їх щирими душами, в яких є місце для людей похилого віку.

На жаль, тільки турботи та чуйного ставлення не достатньо, є ще й щоденні матеріальні потреби, на які державного фінансування не вистачає. Майже половина підопічних центру прикуті до ліжка та потребують спеціальних засобів для догляду – гігієнічних підгузків та пелюшок.

Соціальний центр звертається до всіх небайдужих з проханням про допомогу у зборі коштів на засоби для догляду за підопічними, які прикуті до ліжка.

помочь

Список пожертвований

 • Анонимный донат

  200

 • Беркман Саша

  1700

 • Тарасова Юлия

  8000

Смотреть ещё 36