зібрано

100%

мета

90000грн

90000грн

Список пожертвувань

 • Анонімний донат

  2485

 • Анонімний донат

  200

 • Анонімний донат

  1000

Дивитися ще 75

Збір завершено. Реабілітація після інсульту для Олександра Петровича

З Олександром Петровичем ми знайомі дуже давно. Наша СуперОнучка побачила пост на фейсбуці про чоловіка, який у поважному віці залишився сам майже на вулиці, і вирішила не просто переказати кошти на картку, а поїхати та познайомитися з ним особисто. Перед поїздкою вона запитала у Олександра Петровича, що йому привезти і він скромно сказав, що особисто для нього нічого не треба, і що він був би дуже вдячний за корм для тварин, якими він опікується.

Олександру Петровичу 75 років, все життя він захоплювався мистецтвом, живописом, з ним дуже цікаво спілкуватися на будь-які теми. Але що більше всього нас вражає, це те, що навіть опинившись у складних життєвих обставинах, на свою дуже скромну пенсію Ді продовжує опікуватися чоторилапими друзями.

П`ять років ми спілкуємося і допомогаємо Олександру Петровичу: привозимо ліки, продукти, навіть поставили маленький, але затишний вагончик на його участку, щоб у нього був свій дім.

Але 24 лютого війна увірвалася у життя всіх українців.

Олександр Петрович живе у с. Миколаївка, Макарівський р-н. Це село з перших днів зазнавало обстрілів, там не було більше місяця жодних комунікацій. Практично всі сусіди виїхали, але Олександру Петровичу особливо їхати нікуди було, до того ж він би ніколи не залишив своїх тварин. Він ходив під обстрілами по селу і підгодовував тих тварин, яких покинули. Щодня перелазив через 3-метровий паркан, щоб погодувати сусідських собак.

На початку квітня у вагончику сталося замикання і почалася пожежа, на щастя, на той момент Олександра Петровича не було на місці, а коли він повернувся, побачив уже свій будиночок у вогні. У вагончику загинув його кіт і Олександр Петрович дуже переживав і звинувачував себе, що його не було поряд.

Видно це стало останньою краплею, за кілька тижнів у Олександра Петровича стався інсульт. Наслідки інсульту – парез правої руки та ноги. Олександр Петрович зараз не може сам пересуватися, не може сам навіть сидіти, йому потрібна кваліфікована допомога реабілітологів.

Наші СуперОнуки з Центру Нейрореабілітації Life-House прийняли Олександра Петровича у себе, і вже надають всю необхідну допомогу нашому Де, взявши велику частину витрат на себе.

Нам необхідно зібрати 90 000 грн на реабілітацію після інсульту, щоб наш добрий та чуйний Олександр Петрович якнайшвидше відновив здоров’я та повернувся до повноцінного життя.

Список пожертвувань

 • Анонімний донат

  2485

 • Анонімний донат

  200

 • Анонімний донат

  1000

Дивитися ще 75