собрано

103%

цель

13460грн

13000грн

Список пожертвований

 • Анонимный донат

  100

 • Анонимный донат

  100

 • Анонимный донат

  100

Смотреть ещё 65

Сбор закрыт. Вернуть слух Надежде Тимофеевне

Результат

СуперВнуки, спасибо вам за то, что вернули нашей Надежде Тимофеевне возможность слышать и слушать этот прекрасный мир. Два современных, сделанных индивидуально для нее, слуховых аппарата уже у нашей счастливой Ба. Надежда Тимофеевна передавала всем огромную благодарность и привет!

История

Наш світ сповнений різноманітних звуків, які змініються щосекунди, здатні впливати на наш настрій і справжній дар — їх чути.

Надії Тимофіївні цього року виповнилось 85 років. У юності вона мріяла стати бухгалетором, і впенено шла до своєї мрії. Юна Надія Тимофіївна спочатку працювала помічником бухгалтера вдень, а потім бралася за будь-яку роботу, щоб допомогати своїм батькам, які жили у селі. Працювала важко, часто у холоді, через що хворіла, але роботи не полишала, була дуже відповідальною працівницею і турботливою донькою.
Так сталося, що у 2000 році в неї почав пропадати слух. Спочатку на одне вухо, а згодом і на друге вона перестала чути.  Майже 19 років у тиші — навіть неможливо уявити. Невеликої пенсії нашої Ба вистачає тільки на оплату комунальних послуг.

СуперОнуки, давайте разом здійснемо найголовнішу мрію Надії Тимофіївни і  придбаємо два слухових апарата для цієї чудової Ба?

Список пожертвований

 • Анонимный донат

  100

 • Анонимный донат

  100

 • Анонимный донат

  100

Смотреть ещё 65