зібрано

108%

мета

34255грн

31700грн

Список пожертвувань

 • Анонімний донат

  100

 • Анонімний донат

  200

 • Борисова Богдана Юріївна

  400

Дивитися ще 26

Збір завершено. Врятувати зір Заслуженому Діячу Мистецтв України

Василю Макаровичу 72 роки.Все своє життя він присвятив хореографії.

У 20 років він став солістом балетної групи Прикарпатського ансамблю «Верховина», а згодом, коли у 45 років вийшов на пенсію, і головним балетмейстром колективу.

На багатьох сценах різних країн довелося виступати чоловікові у складі відомого ансамблю.

Справа його життя забирала увесь вільний час, тому Василь Макарович так і залишився одиноким чоловіком, без сім’ї та дітей.

На жаль, після 60 років життя, під впливом тривалого стажу фізичних навантажень, стан здоров’я Василя Макаровича погіршився.Особливо докучав поганий зір. Після обстеження і виявленої катаракти на лівому оці, він погодився на операцію, витративши на неї всі накопичені з пенсії кошти.

Через 2 роки, черговий візит до лікаря став вироком для правого ока, на якому терміново потрібно робити операцію, коштів на яку дідусь не має.

Давайте допоможемо Василю Макаровичу врятувати зір, щоб він і надалі міг насолоджуватися переглядом балету «Жизель» та «Лебедине озеро», якими він так захоплюється.

До реалізації цієї історії долучилися наші партнери та СуперОнуки з FoodEХ, які провели благодійний марафон на підтримку Василя Макаровича, щоб ми могли якнайшвидше закрити збір і провести операцію. Долучайтесь і ви до доброї ініціативи. Деталі за посиланням: http://irun.foodexhub.com.ua/

Список пожертвувань

 • Анонімний донат

  100

 • Анонімний донат

  200

 • Борисова Богдана Юріївна

  400

Дивитися ще 26