зібрано

103%

мета

103232.81грн

100000грн

Список пожертвувань

 • Бассано

  1964

 • Марченко Алена Олеговна

  50

 • Кристина

  200

Дивитися ще 87

Збір завершено. Затишок Charity Market

Результат

Друзі, ми неімовірно вдячні всім, хто завітав до нашого спільного з Ol.factory Затишок Charity Market, приніс речі для тих, хто вимушено покинув свої домівки. Ми неімовірно вдячні всім, хто робив внески на нашу спільну добру справу — закупити постільну білизну для наших підопічних переселенців. Разом ми закупили 100 комплектів постільної білизни та 113 рушників і їх вже відштвають на виробництві.

Згодом поділимося фото щасливих сімей з подарунками від наших СуперОнуків

«Життєлюб» та Ol.factory запрошують всіх на Затишок Charity Market в суботу, 23 липня! Його мета – зібрати 100 000 гривень на закупівлю постільної білизни та посуду для внутрішніх переселенців та передати їм речі, що створюють домашній затишок.
За оцінками Міжнародної організації з міграції, в середині травня в Україні було 7,1 млн внутрішньо переміщених осіб. Лише в центрі підтримки переселенців «Життєлюб піклується» в Києві на отримання допомоги зареєструвалися більше 6 000 родин. Зараз ці люди починають життя з нуля на новому місці. Їм дуже не вистачає відчуття дому, яке дають найпростіші речі – прокидатися зранку на ліжку, застеленому своєю постільною білизною, наливати каву в улюблену чашку або відчувати, як пахне свіжістю рушник у ванній.

«В центрі «Життєлюб піклується» ми щодня бачимо, наскільки критично переселенцям не вистачає домашнього затишку, – каже засновниця фонду «Життєлюб» Тіна Михайловська. – Були люди, що плакали, коли ми давали їм постільну білизну. Вони не могли повірити, що після ночей в підвалі та довгої дороги в безпеку будуть спати на чистому простирадлі, а не на бетонній підлозі».

Як відбуватиметься Затишок Charity Market:
Всі бажаючі зможуть принести речі для переселенців (ковдри, штори, посуд, рушники, постільну білизну й будь-що, що асоціюється з затишком), а також – купити для свого дому інтер’єрні речі від українських виробників. 20% від продажу підуть на купівлю домашнього текстилю та посуду для переселенців.
На Затишок Charity Market ви зможете цікаво провести час з друзями або родиною. В програмі – майстер-класи та активності для дітей, напої та смаколики.
Родзинкою заходу стане автограф-сесія Гаріка Корогодського! На місці можна буде купити його «Червону книгу Гаріка», підписати та сфотографуватися разом.
Також на Затишок Charity Market, до нього або після, можна задонатити на збір коштів для внутрішніх переселенців. Ці гроші теж підуть на посуд та постільну білизну.
Всі речі, які гості принесуть на Затишок Charity Market, відправляться в центр підтримки переселенців «Життєлюб піклується» в Києві. Там їх отримають люди, які зараз лише згадують про затишок, що залишився в Маріуполі, Херсоні, Лисичанську та десятках інших українських міст.

Коли: 23 липня, 11:00-19:00
Де: Простір Ol.factory, Велика Васильківська, 100

Список пожертвувань

 • Бассано

  1964

 • Марченко Алена Олеговна

  50

 • Кристина

  200

Дивитися ще 87